LGS’nin 2. oturumu başladı

Türkiye genelinde 1 milyonu aşkın öğrencinin ter dökeceği LGS’nin ikinci oturumu saat 11.30’da başladı. İstanbul’da sınavın gerçekleştirildiği okullardan biri olan Beşiktaş’taki Ali Yalkın Ortaokulu’na gelen öğrenci ve velilerin heyecanı görüldü. Velilerin okul önünde heyecanla çocuklarının sınavdan çıkmasını bekleyişi devam ediyor.

“BÜTÜN ÇOCUKLAR İÇİN BAŞARILAR DİLİYORUM”

Okul dışında sınava giren çocuğunu bekleyen Leyla Güzel, “Dua ediyorum. Bütün çocuklar için başarılar diliyorum. Allah hepsine zihin açıklığı versin. Yolları açık olsun. İyi bir gelecek sağlamaları için bütün çocuklara başarılar diliyorum. Yolları açık olsun. Biz onlardan daha çok heyecanlıyız. Sanki sınava onlar değil bizler giriyoruz. Aslında bunlar bizim deneyimlerimiz. Tüm varlığımızla onlarla bir bütünüz. İnşallah çocuklarımız için iyi bir gelecek olur” dedi.

“BİZ DE BURADA SINAV VERİYORUZ”

Sınava giren bütün çocuklara başarılar dileyen veli Gülsel Solak ise, “Çocuğumla konuştum ‘heyecan yok iyi gidiyor’ dedi. Biz de burada sınav veriyoruz maalesef. Hepsine başarılar diliyorum. Yolları açık olsun. İnşallah iyi bir yer tuttururlar” diye konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x